KONDOR BÉLA ÁLTALÁNOS ISKOLA

..........................1181 Budapest, Kondor Béla sétány 7....................... Alapítvány számlaszáma: 11718000-20456166

ORSZÁGOS RAJZPÁLYÁZAT

2016. február 17.

A Kondor Béla Általános Iskola fennállásának 35. évfordulója alkalmából meghirdetett országos rajzpályázatra az ország minden részéből 4215 rajz érkezett. A zsűrinek nem volt könnyű dolga a helyezettek kiválasztásában.Téma: Angyalok a város felett, Kondor Béla születésének 85. évfordulója tiszteletére.
Alsós helyezettek:
Különdíj: 
Pattantyús Ábrahám Bianka
ELTE Bárczi Gusztáv Gyakorló Ált. Isk,, Budapest
Felkészítő tanár: Hajnal Dóra

Kobolák Lili
Szolnoki Fiumei úti Ált. Isk., Szolnok
Felkészítő tanár: Rab Beatrix

Perrone Oliver Dario
Beethoven Ált. Isk., Martonvásár
Felkészítő tanár: Sütő Petre Rozália

III.helyezett:
Bogdán Barbara
Zalabéri Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk., Zalabér
Felkészítő tanár: Cseh Németh László

II.helyezett:
Smadi Nisreen
Kunszentmártoni Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk., Kunszentmárton
Felkészítő tanár: Molnár Adrienn

I.helyezett: 
Varga Amanda
Igazgyöngy AMI. Berettyóújfalú
Felkészítő tanár:L. Ritók Nóra

Felsős helyezettek.
Különdíj: 
Bárány Panna
Tiszavasvári Ált. Isk. - VLAMI, Tiszavasvár
Felkészítő tanár: Rozman Béla

Tóth Zsuzsa Orsolya
II.Rákóczi Ferenc Babtista Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk., Téglás
Felkészítő tanár: Kovácsné Lőrinc Judit

Török Ádám Benedek
Gedői Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk., Szeged
Felkészítő tanár: Bata Anikó

Különdíj oklevél:
Farkas István
Pethő András Főiskola Gyakorló Ált. Iskolája, Budapest
Felkészítő tanár: Vadász Zsuzsanna

III.helyezett:
Kovács Zsófia
Váci Radnóti Miklós Ált. Isk.,Vác
Felkészítő tanár: Pálinkó István

II.helyezett:
Gonda Orsolya
Tamási Ált. Isk. és Alapfokú Műv. Isk., Tamási
Felkészítő tanár: Rill Mária

I.helyezett:
Szabó Júlianna
Celldömölki Városi Alsósági Tagiskola, Celldömölk
Felkészítő tanár: Skriba Zsoltné

Linkek:

http://www.bp18.hu/hirek/keruleti-hirek/item/13491-angyalok-a-varos-felett

BP18.HU WEBHÍRADÓ18

https://www.youtube.com/watch?v=PRt91KebVw8

 rajzpalyazat_1.jpg

 Zsűri elnöke: Bereczky Lóránd

Különdíjasok:

rajzpalyazat_2.jpg 

                   Kobolák Lili 

                     Szolnok

 rajzpalyazat_3.jpg  rajzpalyazat_4.jpg

       Pattantyús Ábrahám Bianka                         Hajnal Dóra

                 Budapest

 rajzpalyazat_5.jpg  rajzpalyazat_6.jpg

         Perrone Oliver Dario                                Sütő Petre Rozália 

             Martonvásár

   rajzpalyazat_7.jpg    rajzpalyazat_8.jpg

                Bárány Panna                                     Rozman Béla

                   Tíszavasvár

rajzpalyazat_9.jpg       rajzpalyazat_10.jpg

            Tóth Zsuzsa Orsolya                             Kovácsné Lőrinc Judit

                       Téglás

rajzpalyazat_11.jpg    rajzpalyazat_12.jpg

         Török Ádám Benedek                              Bata Anikó

                     Szeged

 

Helyezettek: 

Alsós

III. helyezett

rajzpalyazat_13.jpg     rajzpalyazat_14.jpg

    Bogdán Barbara, Zalabér                       Cseh Németh László

II. helyezett

rajzpalyazat_15.jpg   rajzpalyazat_16.jpg

   Smadi Nisreen, Kunszentmárton                      Molnár Adrienn

I. helyezett

Varga Amanda, Berettyóújfalu. 

Felkészítő tanár: L. Ritók Nóra

Sajnos nem tudtak eljönni a díjátadóra.

 

                          rajzpalyazat_17.jpg

Felsős

III. helyezett

Kovács Zsófia, Vác

Felkészítő tanára, Pálinkó István vette át a díjat.

rajzpalyazat_18.jpg

II. helyezett

rajzpalyazat_19.jpg  rajzpalyazat_20.jpg

              Gonda Orsolya                                              Rill Mária

                    Tamási

I. helyezett

rajzpalyazat_21.jpg  rajzpalyazat_22.jpg

             Szabó Júlianna                                    Skriba Zsoltné

                 Celldömölk

 

 

  

 „Angyal a város felett”

Erki Flóra  /14 éves/

Felkészítő: Demeter Marianna

 

Miskolci Szabó Lőrinc Ált. Iskola

3530 Miskolc Vörösmarty u. 76.

 

„Jövőnk  angyala”

Markovics András  /6. o./

Felkészítő: Szöllősy Máris

Budaörsi Herman Otto Általános Iskola

2040 Budaörs Ifjúság u. 6.

 

„Angyalok a város felett”

Skarufa Ákos István /10 éves/

Felkészítő: Fábián Katalin

Bp. Fasori Református Koll . és Általános Iskola

1071 Budapest Rottenbiller u. 43-45.

„Angyalok a város felett”

Laslau Denisa / 5. o./

Felkészítő: Némethné

Csepregi Krisztina

Szemere Bertalan Általános Iskola

1054 Budapest

Szemere u. 5.

„Angyalok a város felett”

Ladek Karin  /5. o./

Felkészítő. Fűriné Nagy Edit

Feszty Árpád Általános Iskola

2900 Komárom

Csillag ltp. 16.

„Az én angyalkám”

Péntek Lili  /10 éves/

Felkészítő: Szoboszlainé

Kádár Anikó

Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola

4200 Hajdúszoboszló

Arany J. u. 2.

„Angyalok a város felett”

Adorján Adél  /2. o./

Felkészítő: Sturczné

Borbás Tünde

Sárberki Általános Iskola

2800 Tatabánya

Sárberki ltp. 503.

„Angyalok a város felett”

Mikola Boglárka  /2. o./

Felkészítő: Sturczné

Borbás Tünde

Sárberki Általános Iskola

2800 Tatabánya

Sárberki ltp. 503.

 

„Bús angyalok a város tetején”

Pusoma Dóra Erzsébet  /5. o./

Felkészítő: Varga Krisztina

Batthyány Kázmér Iskola

2310 Szigetszentmiklós

Csokonai u. 6-12

„Angyali lebegés”

Sándor Ákos  /13 éves/

Felkészítő: Elekné Laczkó Judit

Vámospércsi Mátyás Király Ált.  és Alapfokú Művészeti Isk.

4287 Vámospércs Iskola u. 1.

„Angyali város”

Lernyei Samu  /9 éves/

Felkészítő: Lakatos Lilla

Művészeti Iskola Etyek

2091 Egyek Kossuth L. u. 1.

„A tudás angyala”

Varga-Kittner Luca

Felkészítő: Lakatos Lilla

Művészeti Iskola Etyek

2091 Egyek Kossuth L. u. 1.

„Angyal a város felett”

Süveges Nikolett  /9 éves/

Felkészítő: Szoboszlainé Kádár Anikó

Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola

4200 Hajdúszoboszló

Arany J. u. 2.

Angyalt láttam a házak között”

Süveges Petra /9 éves/

Felkészítő: Szoboszlainé Kádár Anikó

Szabó László Alapfokú Művészeti Iskola

4200 Hajdúszoboszló

Arany J. u. 2.

„Angyalok városa”

Mihalovits Panka /12 éves/

Felkészítő: Kolonics Péter

Dorogi Magyar-Angol K.T.Ny. és

Sportiskola

2510 Dorog Borbála ltp. 8.

„Őrzők”

Kiss Boglárka  /9 éves/

Felkészítő: Molnár Adrienn

Kunszentmártoni Ált Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

5440 Kunszentmárton

Deák F. u. 4.

„Már felnőtt vagyok”

Láng Lilien  /7 éves/

Felkészítő: Wittmanné Zelei Rozália

Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6723 Szeged Tabán u. 16.

„Üdvözlet”

Antalfi Zsüliett  /10 éves/

Felkészítő: Wittmanné Zelei Rozália

 

Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

6723 Szeged Tabán u. 16

„Kötéltánc”

Funkák Evelin Szabina  /8.b/

Felkészítő: Lovkóné Kiss Kármen

Rozgonyi úti Általános Iskola

8800 Nagykanizsa

Rozgonyi út 25.

„Álom”

Csizmazia Veronika  /9 éves/

Felkészítő: Cseh Németh László

Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8798 Zalabér Hunyadi u. 2.

„Lépcsőházi angyalok”

Varga Alexandra /12 éves/

Felkészítő: Cseh Németh László

Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

8798 Zalabér Hunyadi u. 2.

„Angyalok a város felett”

Széll Emma Luca  /2.o./

Felkészítő: Sejberné Miklós Edit

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

„Angyalok a város felett”

Szendrei Bence  /2.o./

Felkészítő: Sejberné Miklós Edit

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

„Angyal a város felett”

Antal Enikő  /11 éves/

Felkészítő: Tajti Eszter

Ady Endre Általános Iskola

1201 Budapest Ady E. u. 98.

„Angyalok a város felett”

Tóth Zoltán  /7. d/

Felkészítő: Jancsákné Majzik Andrea

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

„Angyalok a város felett”

Kriska Balázs /7.d/

 

Felkészítő: Jancsákné Majzik Andrea

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

„Angyalok a város felett”

Varsányi Rebeka  /5.o./

Felkészítő: Fenyvesvölgyiné Tóth Mária Zsuzsanna

Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

4173 Nagyrábé

 Rétszentmiklósi u. 2/c

„Angyalok a város felett”

Papp Renáta  /8.b/

Felkészítő: P0ócza Adél

 

Herman Otto Ált. Iskola

2040 Budaörs Ifjúság u. 6.

„Jövőnk angyala”

Markovics András  /6.o./

Felkészítő: Szőllősy Mária

Herman Otto Ált. Iskola

2040 Budaörs Ifjúság u. 6.

„Fényangyal  ragyogása”

Balga Nikolett  /9 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

 

Kunszentmártoni Ált. és Alapfokú Művészeti  Iskola

5040 Kunszentmárton

Deák F. u. 4.

„Angyal a város felett”

Szabó Karolina  /3.o./

Felkészítő: Pataj Klára

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

„Alá száll most a földe”

Mátyus Dóra  /8. éves/

Felkészítő: Molnár Adrienn

Kunszentmártoni Ált. és Alapfokú Művészeti  Iskola

5040 Kunszentmárton

Deák F. u. 4.

„Angyal a Dóm téren”

Simon Boglárka  /11 éves/

Felkészítő: Kendrella Balázs

Tabán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

6723 Szeged Tabán u. 16.

„Fáradt angyal”

Herman Eszter /7 éves/

Felkészítő: Wittmanné Zelei Rozália

Tabán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola

6723 Szeged Tabán u. 16.

„Angyal a város felett”

Kálmán Gábor  /5.o./

Felkészítő: Kondorné

Bujtor Bernadett

Szent László Katolikus

Általános Iskola

9600 Sárvár Dózsa u. 28.

„Angyalok a toronyóra körül”

Simon Tamás  /9 éves/

Felkészítő: Hajnal Dóra

ELTE Bárczi Gusztáv Gyak. Általános Iskola

1071 Budapest

Damjanich u. 41-43.

„Angyal a város felett”

Erdélyi Anita  /14 éves/

Felkészítő: Kotnyek Flóra

Gedói Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6723 Szeged József A. sgt. 116.

„Angyal a város felett”

Darab Dalma  /11 éves/

Felkészítő: Miklós Józsefné

Batthyányi Kázmér Általános Iskola és AMI

7800 Siklós Köztársaság tér 6.

„Angyal a város felett”

Horváth Kamilla  /11 éves/

Felkészítő: Miklós Józsefné és Németh Sára

Batthyányi Kázmér Általános Iskola és AMI

7800 Siklós Köztársaság tér 6.

„Angyal a város felett”

Kója Mónika  /11 éves/

Felkészítő: Németh Sára és

Miklós Józsefné

Batthyányi Kázmér Általános Iskola és AMI

7800 Siklós Köztársaság tér 6.

„SEMMI-VÁROS”

Riegel Katalin  /15 éves/

Felkészítő: Rozman Béla

Tiszavasvári Általános Iskola

VLAMI

„Angyalok a város fölött”

Trungel Lilien  /7 éves/

Felkészítő: Grégászné Lókodi Erzsébet

Debreceni Petőfi Sándor Általános Iskola

4030 Debrecen

Szabó Kálmán u. 3-5

„Angyalok a város felett”

Gombos Bettina /7.b/

 

Gárdonyi Géza Általános Iskola

Érd

„Angyalok a város felett”

Pankotay Laura  /10 éves/

Felkészítő: Kis Helga

Debreceni Lórántffy Zsuzsanna Általános Iskola

4225 Debrecen Józsakert u. 9.

„Álomba ringató”

Bartók Mónika  /14 éves/

Felkészítő: Jovanné Góg Andrea

Galli János Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6640 Csongrád

Szentháromság tér 14.

„Angyalok a város felett”

Kónya Kata  /13 éves/

Felkészítő: Kolonics Péter

Dorogi Magyar-Angol Általános Iskola

2510 Dorog Borbála ltp. 8.

„Bennünk őrző angyalok”

Szabó Dorka  /12 éves/

Felkészítő: Kolonics Péter

Dorogi Magyar-Angol Általános Iskola

2510 Dorog Borbála ltp. 8.

„Szemben a várossal”

Válik Maja /13 éves/

Felkészítő: Perényi Ibolya

Néri  Szent Fülöp Katolikus

Általános Iskola

1161 Budapest Béla u. 23.

„Angyalok a föld körül”

Csór Boglárka  /12 éves/

Felkészítő: Gyenge Katalin

József Attila Művelődési Ház

Rajzszakkör

2131 Göd Pesti út 72.

„Angyalok a város felett”

Pifkó Áron /12 éves/

Felkészítő: Gyenge Katalin

József Attila Művelődési Ház

Rajzszakkör

2131 Göd Pesti út 72.

„Látomás a város felett”

Bálint Nikoletta

Felkészítő: Murányi Klucsik M. Judit

Mezőkövesdi Ált. Iskola és AMI

3400 Mezőkövesd

Mátyás király u. 130.

„Varázsváros”

Springer Nóra  /5.a/

Felkészítő: Dékányné Varga Krisztina

Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós Csokonai u. 6-12.

„Csillagos éjszakán”

Szabó Patrik  /10 éves/

Felkészítő: Murányiné Klucsik M. Judit

Mezőkövesdi Ált. Iskola és AMI

3400 Mezőkövesd

Mátyás király u. 130

„Angyalok mindenütt”

Bognár Berta  /13 éves/

Felkészítő: Prekup Valérné

Juhász Gyula Általános Iskola

2600 Vác

Báthori u. 17-19.

„Én is angyal vagyok”

Széll Eszter  /14 éves/

Felkészítő: Rozman Béla

Tiszavasvári Általános Iskola

VLAMI

 

„A nap és az éj találkozása”

Kummer Petra  /5.b/

Felkészítő: Póca Adél

Herman Otto Ált. Iskola

2040 Budaörs Ifjúság u. 6.

„Angyal a város felett”

Tardi Leila  /4.o./

Felkészítő: Kiss Helga

Debreceni Lórántffy Zsuzsanna Általános Iskola

4225 Debrecen Józsakert u. 9.

„Gábriel”

Skaliczki Boglárka  /13 éves/

Felkészítő: Fónagy-Árva Judit

Mezőcsáti Egressy Béni Általános és Művészeti Isk.

3450 Mezőcsát Szent István u. 35.

 

 

„A szikla”

Balázs Bálint  /9 éves/

Felkészítő: Wittmanné

Zelei Rozália

Tabán Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6723 Szeged Tabán u. 16.

 

„Életünk”

Kindlinger Eszter  /4.o./

Felkészítő: Konkoly Árpád

Taksony Vezér Általános Iskola

2335 Taksony Iskola u. 3.

 

„Vigyázz rám!”

Dian Csenge  /4.o./

Felkészítő. Konkoly Árpád

Taksony Vezér Általános Iskola

2335 Taksony Iskola u. 3.

 

„Kép a képben”

Fábián Florina Anna  /7.c, 13 éves/

Felkészítő. Árvai Ágnes

VKI Jókai Mór Ált. Iskola

7622 Pécs

Jókai u. 49.

 

„Lent és fent”

Süge Hajnalka  /7 éves/

Felkészítő: Lőcser Józsefné

Moholy-Nagy László Alapf. Műv. Iskola

6522 Gara Köztársaság u. 9.

 

„Az angyalok köztünk élnek”

Sütő Lili  /8.b/

Felkészítő. Varga Ágnes

Fodros Általános Iskola

 

„Angyalok a házak felett”

Gazdag Adrienn  /14 éves/

Felkészítő: Rab Beatrix

Szolnoki Fiume Úti Ált. Isk.

5000 Szolnok Fiumei u. 5.

 

„Angyalok harca”

Diós Petra  /9 éves/

Felkészítő: Rab Beatrix

Szolnoki Fiume Úti Ált. Isk.

5000 Szolnok Fiumei u. 5.

 

„Angyal a város felett”

Prinz Dorina /3.o./

Felkészítő: 

Dunaújvárosi Móricz Zsigmond Ált. Isk.

2400 Dunaújváros

Kodály Zoltán u. 7.

 

„Éjjeli találkozó”

Palotai Eszter  /8 éves/

Felkészítő: Zichó Gabriella

Kodály Zoltán Ált. Iskola és AMI

2800 Tatabánya Kodály tér 1.

 

„Angyal a város felett”

Szabó Alina /2.o./

Felkészítő: Bánhegyiné Szép Jutka

8454 Nyírád Szabadság u. 1.

 

 

„Angyalok a város felett”

Laczkó Zsófia

 

SZTE Gyakorló Gimnázium Általános Iskola

6720 Boldogasszony sgt. 3.

 

„Angyalok a város felett”

Koppány Emma  /7 éves/

Felkészítő. Selyemné Kovács Rita

Szent Lőrinc Katolikus Ált. Isk.

1183 Budapest

Gyöngyvirág u. 41.

 

„Angyalok a város felett”

Helfrich Janka /7 éves/

Felkészítő: Selyemné Kovács Rita

Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola

1183 Budapest

Gyöngyvirág u. 41.

 

„Angyalok a város felett2

Fáró Virág  /1.a/

Felkészítő: Pestiné Barna Julianna

Hatvani 5. sz. Ált. Iskola

3000 Hatvan Szabadság u. 13.

 

 

„Az őrangyal”

Holló Berta  /7. m/

Felkészítő: Benkő Csilla Judit

 

Hunyadi Mátyás Általános Isk.

1138 Budapest

Karikás Frigyes u. 3.

 

„Angyalok a város felett”

Koza Viktória /1.o/

Felkészítő: Pataj Klára

 

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

 

„Az óvó angyal”

Fekete Lea  /1.a/

Felkészítő: Pestiné Barna Julianna

Hatvani 5. sz. Ált. Iskola

3000 Hatvan Szabadság u. 13.

 

„Angyal a város felett”

Martin Dorka  /11 éves/

Felkészítő: Németh Sára és

Miklós Józsefné

AMI Siklós

7800 Köztársaság tér 6.

 

„Fényhozó”

Kossuth Borbála  /13 éves/

Felkészítő: Perényi Ibolya

Néri Szent Fülöp Ált. Iskola

Budapest 1161 Béla u. 23.

 

„A város fölött”

Bánóczki Hajnalka  /7. b/

Felkészítő: Szatmári Ildikó

Darus Utcai Két Tanny. Ált Iskola

1181 Budapest Darus u. 3.

 

 

„Angyalok a város felett”

Szigeti Fanni  /2.o/

Felkészítő: Sejberné Miklós Edit

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

 

 

 

„Angyal a város felett”

Csomor Bence  /1.o, 7 éves/

Felkészítő: Pataj Klára

 

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

 

„Angyalok világa”

Sütő Kleopátra /11 éves/

Felkészítő: Ábrahámné K. Mária

 

Siklósi Táncsics M. Általános Alapfokú Művészeti Iskola

7800 Siklós Köztársaság tér 6.

 

„Angyalok a város felett”

Ilisz Emese /1.o/

Felkészítő: Pataj Klára

 

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

 

„Angyaleső”

Lakatos Szabolcs /6.o./

Felkészítő: Varga Andrea Judit

Fejér Megyei Általános Iskola

Speciális Szakiskola

2481 Velence Bárczi u. 4-6.

 

 

„A zene színei”

Besze Viola  /12 éves/

Felkészítő: Varga Ágnes

Aelia Sabina Zeneiskolai Alapítvány

1033 Budapest, Harrer P. u. 7. .

 

„Angyal a város felett”

Zoller Nóra  /8. b/

Fekete István – Vörösmarty Mihály Ált. Iskola

8400 Ajka Fürst S. u. 2.

 

„Viharos angyal”

Molnár Barbara  /8.o./

Felkészítő: Szájer Béla

Nagyboldogasszony Római Kat. Általános Iskola

8300 Tapolca Templom-domb 6.

 

„Az angyalok köztünk vannak”

Szabó Eszter  /8.o/

Felkészítő: Szabó László

Gárdonyi Géza Kat. Általános Iskola és Óvoda

3508 Miskolc

 

„Angyal a város felett”

Virágh Anna /4.o/

Felkészítő: Germán Fatime

 

Szigetcsépi Általános Iskola és AMI

2317 Szigetcsép

Szabadság u. 1-3.

 

„Angyalok a város felett”

Farkas Erzsébet  /7.o/

Felkészítő: Germán Fatime

Szigetcsépi Általános Iskola és AMI

2317 Szigetcsép

Szabadság u. 1-3.

 

„Az angyalok a városunk legmagasabb fáján laknak, hogy mindenkit láthassanak”

Juhász Lilien /3.o/

Felkészítő: Rektor Orsolya

Sárberki Általános Iskola

2800 Tatbánya Sárberki ltp. 503.

 

 

„Angyal a város felett”

Bakos Luca /9 éves/

Felkészítő: Szarka Szilvia

 

XX. ker. Nagy László Általános Iskola és Gimn.

1203 Budapest János u. 4.

 

„Angyalok a város felett”

Miklós Liza Margaréta /12 éves/

Felkészítő: Németh Sára

és Miklós Józsefné

Siklós AMI

7800 Siklós

Köztársaság tér 6.

 

„Angyalok a város felett”

Lakatos Tímea  /1. o./

Zsákainé Karsai Annamária

Bene Ferenc Általános Iskola

1043 Budapest

Munkásotthon u. 3.

 

„Angyal a város felett”

Elekes Boglárka  /12. o/

Felkészítő: Varga Róza

Szent László Gimn. és Koll.

Szob

 

„Angyalok a város felett”

Halmágyi Borbála /10 éves/

 

Janikovszky Éva Kéttanny. Általános Iskola

1105 Budapest Kápolna tér 4.

 

„Az angyal az utcánkban jár”

Földesi Luca  /1.o/

Felkészítő. Schmidel Bernadett

Fertőrákosi Ált. és AMI

9421 Fertőrákos Fő u. 236/A

 

„Ajándékra várva”

Juhász Vivien  /2.o/

Felkészítő: Schmidel Bernadett

Fertőrákosi Ált. és AMI

9421 Fertőrákos Fő u. 236/A

 

„Angyalok a város felett”

Rajnai Laura /2.o/

Felkészítő: Balatonyi Gáborné

Mezőszél Utcai Általános Isk.

7623 Pécs Mezőszél u. 1.

 

„Angyal a város felett”

Fibi Tamás  /2.o/

Felkészítő: Germán Fatime

Szigetcsépi Ált. Isk. és AMI

2317 Szigetcsép

 Szabadság u. 1-3.

 

„A szeretet angyalai/

Farkas Jázmin  /1.e, 6,5 éves/

Felkészítő: Óváriné Furján Rita

 

Dunaharaszti Hunyadi János Ált. Iskola

2330 Dunaharaszti Fő u. 268.

 

„Angyal a város felett”

Téglás Petra  /8.d/

Felkészítő: Pataj Klára

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

 

„Kristály város angyala”

Olah László Andor  /13 éves/

Felkészítő: Pascalau Mariana

Munkácsy Mihály Ált. Iskola

1142 Budapest

Csáktornya Park 1.

 

„Isteni tisztelet”

Kovács Réka /10 éves/

Felkészítő: Nyerges Gáborné

Kondorosi Petőfi István Ált Iskola és AMI

5553 Kondoros Iskola u. 2/6.

 

„Angyalok a nagyvárosban”

Borsi Blanka  /11 éves/

Felkészítő: Rab Beatrix

Szolnoki Fiumei Úti Ált. Iskola

5000 Szolnok Fiumei u. 5.

 

„Angyalok a város felett”

Koller Panni  /1. b/

Felkészítő: Szőke Marianna

Munkácsy Mihály Ált. Iskola

1142 Budapest

Csáktornya Park 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Angyal a város felett”

Gazdag Natália  /12 éves/

Felkészítő: Tajti Eszter

XX. ker Ady Endre Általános Iskola

1204 Budapest Ady E. u. 98.

 

„Angyalok a város felett”

Szundy Laura  /8.d/

Felkészítő: Pataj Klára

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

Boldogasszony sgt. 8.

 

„Angyalok a város felett”

Orosz Roland Bence /12 éves/

Felkészítő: Kovácsné Lőrincz Judit

 

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Iskola és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

„Angyali védelem”

Zsember-Gyurcsy Míra /13 éves/

Felkészítő: Tóthné Rideg Edit

Bólyi Ált. Alapfokú Művészeti Iskola

7754 Bóly Rákóczi u. 2.

 

„Kék angyal”

Perneki Brigitta  /11 éves/

Felkészítő: Tóthné Rideg Edit

Bólyi Ált. Alapfokú Művészeti Iskola

7754 Bóly Rákóczi u. 2.

 

„Angyal a város felett”

Sotkó Sára  /10 éves/

Felkészítő: Szabó Lilla

II. Rákóczi Ferenc Baptista Ált. Iskola és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

„Szólj újra fényes angyal

mert az éjben Fejem fölött

nekem oly glóriás vagy.”

Pálinkás Enikő Anna  /9 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Ált. és AMI Iskola

5440 Kunszentmárton

 Deák F. u. 4.

 

„Vörösen izzó angyalok”

Lázár Kinga Enikő  /2.o/

Felkészítő: Dékányné Varga Krisztina

Csepeli AMI

1214 Budapest Simon Bolivár stny 4-8.

 

„Angyalok kalandra fel!”

Toldi Máté  /4.o/

Felkészítő: Dékányné Varga Krisztina

Csepeli AMI

1214 Budapest Simon Bolivár stny 4-8.

 

„Angyal a város felett”

Sebők Kinga  /10 éves/

Felkészítő: Stróbl Magdolna

Pázmány Péter Katolikus Általános Iskola

2500 Esztergom Helischer u. 5.

 

„Mezőkövesd angyala”

Kaló Kristóf  /13 éves/

Felkészítő: Murányiné Klucsik Judit

Mezőkövesdi Ált Isk. és AMI

3400 Mezőkövesd

Mátyás király u. 130.

 

„Angyali magány”

Papp Noémi  /6 o./

Felkészítő. Szabó László

Gárdonyi Géza Kat. Ált. Iskola

3508 Miskolc Szeretet u. 5.

 

„Angyalok a város felett”

Perenyei Noémi  /2.o/

Felkészítő: Sturczné Borbás Tünde

 

Sárberki Ált. Iskola

2800 Tatbánya Sárberki ltp. 503.

 

 

 

 

 

 

 

„Láthatatlanul”

Horváth Gyöngyi /12 éves/

Felkészítő: Matuscsák Sándorné

 

Bolyai János Kat. Általános Iskola

3900 Szerencs Rákóczi u. 100.

 

„Tükörkép”

Xu Dávid /14 éves/

Felkészítő: Kiss Gabriella

Balázs Győző Református Líceum

3531 Miskolc Győri kapu 23.

 

„Elhozzuk a Napot Nektek”

Zétényi Réka  /13 éves/

Felkészítő: Varga Ágnes

Aelia Sabina Zeneiskolai Alapítvány

1033 Budapest, Harrer P. u. 7.

 

„Az élet ura”

Aszalós Patrik Márkó  /7 éves/

Felkészítő: Zichó  Gabriella

Kodály Zoltán Ált. Isk. és AMI

2800 Tatabánya Kodály tér 1.

 

„Ébresztő angyal”

Kubola Liza  /6.a/

Felkészítő: Dencs Judit

Egry József Ált Isk. és AMI

8360 Keszthely Vásár tér 10.

 

„Angyal a város felett”

Plenter Mónika  /5.o/

Felkészítő: Vadász Zsuzsanna

Pető András Módszetani Int.

Gyakorló Ált Isk. és Koll.

1118 Budapest Villányi út 67.

 

„Angyalok a város felett”

Dudás Szabina /14 éves/

Felkészítő: Tarjányi Xénia

Kiskunfélegyházi József Attila Ált Isk. Platán u. Ált. Isk.

6100Kiskunfélegyháza

 Platán u. 12

 

„Vidám kis angyalka”

Nagy Lili  /1.o/

Felkészítő: Balázs Hajnalka

Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus AMI

5600 Békéscsaba

Szeberényi tér 2.

 

„Angyal sétál a háztetőn”

Kovács Virág /6.o/

Felkészítő: Balázs Hajnalka

Szeberényi Gusztáv Adolf Evangélikus AMI

5600 Békéscsaba

Szeberényi tér 2.

 

„Angyal a város felett”

Balázs Panni  /6.b/

Felkészítő: Szőke Mariann

Munkácsy Mihály Ált Isk. és AMI

1142 Budapest Csáktornya p.1.

 

„Angyalok a város fölött”

Farkas Blanka  /11 éves/

Felkészítő: Flaskóné Cséke Tünde

Pető András Főiskola Gyakorló Általános Iskolája

 

„Mindig az angyalok őriznek minket”

Hajdu Patrícia  /6.o/

Felkészítő: Tóthné Gáspár Mária

Mezőkövesdi Ált és AMI

3400 Mezőkövesd

,

Mátyás kir. u. 130.

 

„Angyal”

Szalkai Zsófia /7.o/

Felkészítő: Uchlár Tamás

Gyulai István Ált. Iskola

1202 Budapest Mártírok útja 205.

 

 

„Angyalok a város fölött”

Tóth Olivér /5.o/

Felkészítő: Uchlár Tamás

 

 

Gyulai István Ált. Iskola

1202 Budapest Mártírok útja 205.

 

 

„Muzsikáló angyal”

Galisz Petra /11 éves/

Felkészítő: Réti András

Vaszary János Ált. Iskola

2890 Tata

Országgyűlés tér 4.

 

„Angyalok a kék város felett”

Szabó Kinga /11 éves/

Felkészítő: Sütő Petre Rozália

Sajnovits János Ált. Iskola

2462 Tordas

Köztársaság út 1.

 

„Kék város angyalai”

Dénes Kira /7.o, 13 éves/

Felkészítő: Bátki Erika

Cikádor Ált Iskola és AMI

7140 Bátaszék Budai u. 9-11.

 

„Angyal a város felett”

Dancs Tamás  /4.o/

Felkészítő: Fűriné Nagy Edit

Feszty Árpád Ált. Iskola

2900 Komárom Csillag ltp. 16.

 

„Angyal a város fölött”

Hajdu Hanna  /8.b,13 éves/

Felkészítő: Kovács Juhanna

Scheiber Sándor Gim. és Ált Iskola

1145 Budapest Laky A. u. 38-40.

 

„Angyal a víz alatt, a város felett”

László Hunor  /9 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Ált. és AMI

5440 Kunszentmárton

Deák F. u. 4.

 

„A szeretet és a béke angyalsága”

Csöndör Kamilla  /8.o/

Felkészítő: Erheticsné Kukler Krisztina

Zalakarosi Móra Ferenc

Általános Iskola és AMI

8749 Zalakaros Liget u. 28.

 

„Angyal a város felett”

Tavaszi Emma  /4.o/

Felkészítő: Fűriné Nagy Edit

Feszty Árpád Ált. Iskola

2900 Komárom Csillag ltp. 16.

 

„Angyal a város felett”

Nagy Boglárka  /3.o/

Felkészítő: Fűriné Nagy Edit

Feszty Árpád Ált. Iskola

2900 Komárom Csillag ltp. 16.

 

„Angyalok a város felett”

Molnár Vivien /12 éves/

Felkészítő: Sinkóné Borsos Aranka

Erdőkertesi Neumann János Általános Iskola

2113 Erdőkertes Fő tér 6.

 

„Ki győz?”

Vadinszky Réka  /13 éves/

Felkészítő: Rill Mária

Tamási Ált Isk. és AMI

7090 Tamási

Szabadság u. 38-40.

 

„Csoda”

Brücher Bettina /8.o/

Felkészítő: Rill Mária

Tamási Ált Isk. és AMI

7090 Tamási

Szabadság u. 38-40.

 

„Angyal a város felett”

Mohácsi Zsuzsanna  /11 éves/

Felkészítő: Pascalau Mariana

Munkácsy Mihály Általános Isk.

1142 Budapest

Csáktornya Park 1.

 

„Angyalok a város felett”

Labádi Balázs  /2.a,8 éves/

Felkészítő. Mezeiné Maróti Katinka

SZTE Juhász Gyula Gyakorló Ált. és Alapfokú Művészeti Iskola

6725 Szeged

 

 

„Az én pici angyalom”

László Márk  /8 éves, 2.o/

Felkészítő: L Ritók Nóra

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu

József A. u. 11.

 

„Angyalok a város felett”

Madarász Roland /9 éves/

Felkészítő: Karácsony Krisztina

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu

József A. u. 11.

 

„Zuhanás”

Mészáros Jázmin  /7 éves/

Felkészítő: Zichó Gabriella

Kodály Zoltán Ált. Isk. és AMI

2800 Tatbánya Kodály tér 1.

 

„A védő angyal”

Miczura Daniella Rebeka

 /10 éves, 4.o/

Felkészítő: Kovács Lajos

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu

József A. u. 11.

 

„Szárnyaló és láblógató angyalok a város felett”

Kerekes Ildikó /2.o/

Felkészítő: Molnár Csilla

Mezőhegyesi József Attila Ált.  és Műv. Isk.

5820 Mezőhegyes Béke park 1.

 

 

„Téli angyal száll…”

Máder Lili  /2.o, 8 éves/

Felkészítő: Lakatos Lilla

Művészeti Iskola Etyek

2091 Etyek Kossuth L. u. 1.

 

„Örömöt hozó angyalok”

Palásti Anna  /7.o/

Felkészítő: Bátki Erika

Cikádor Általános Iskola

és AMI

7140 Bátaszék Budai u. 9-11.

 

„Szabadság”

Molnár Petra /6.c/

Felkészítő: Szatmári Ildikó

Darus Utcai Általános Iskola

1181 Budapest Darus u. 3.

 

„Angyalok karácsonya”

Balogh Jázmin /1.o/

Felkészítő: Korácsné Pap Orsolya

Igazgyöngy AMI

4100 Berettyóújfalu

József A. u. 11.

 

„Angyalok a város fölött”

Lenkefi Luca Laura /10 éves/

Felkészítő: Lőrincz Judit

Szeberényi Gusztáv Adolf Műv. Iskola és AMI

5600 Békéscsaba Szeberényi tér 2.

 

„Angyalok a város felett”

Sári Virág Bíborka /13 éves

Felkészítő: Murainé K. Krisztina

 

 

„Angyalok a város felett”

Murguly Janka /13 éves/

Felkészítő: Kovácsné Lőrincz Judit

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

„Angyalok”

Leiter Nóra/13 éves/

FelkészÍtő: Kovácsné Lőrincz Judit

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

„Három angyal a város szélén”

Nyíri Dominika /13 éves/

Felkészítő: Kovácsné Lőrincz Judit

II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

 

 

 

„S angyalt lesve a csillagok közt”

/Wass Albert/

Bódi Nikoletta  /9 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Általános Isk. és Műv. Iskola

5440 Kunszentmárton

 Deák F. u. 4.

 

„ A mindent látó”

Széplaki Norbert  /9 éves/

Felkészítő: Zichó Gabriella

Kodály Zoltán Ált. Isk. és AMI

2800 Tatabánya Kodály tér 1.

 

„Érzelmek küzdelme”

Kristóf Pálma

Felkészítő: Dékányné Varga Krisztina

Batthyány Kázmér Gimnázium

2310 Szigetszentmiklós

Csokonai u. 6-12.

 

„Angyalok a város felett”

Erdélyi Annamária /9 éves/

Felkészítő: Bodó-György Nikolett

Kertai Általános Iskola

8492 Kerta Kossuth u. 6.

 

 

„Angyal a város felett”

Lakner Dániel  /12 éves/

Felkészítő: Tajti Eszter

XX. ker. Ady Endre Ált. Iskola

1204 Budapest Ady E. u. 98.

 

„Angyalok a város felett”

Csótti Brigitta /1. c/

Felkészítő: Dávid Zoltánné

Baka István Általános Iskola

7100 Szekszárd

Béri Balogh Á. u. 89.

 

„Angyal a város felett”

Bíró Janka /8.a/

Felkészítő: Chrien Gáborné

 Viká Emese

Nyíregyházi Kodály Zoltán Ált Iskola

4400 Nyíregyháza Vay Á. krt. 18.

 

„Angyalok a város felett”

Roszkopf Léna /1.c/

Felkészítő: Dávid Zoltánné

Baka István Általános Iskola

7100 Szekszárd

Béri Balogh Á. u. 89.

 

„Angyalok a város felett”

Fazekas Fanni /13 éves/

Felkészítő: Tarjányi Xénia

Kiskunfélegyházi József Attila Ált. Iskola Platán Utcai Tagint.

6100 Kiskunfélegyháza

Platán u. 12.

 

„Angyalok a város felett”

Hati Henrietta /8.o/

Felkészítő: Germán Fatime

Szigetcsépi Ált. Iskola és AMI

2317 Szigetcsép

Szabadság u. 1-3.

 

„Az éjszaka angyala”

Bálint Petra /4.c/

Felkészítő: Bátki Erika

Cikár Általános Iskola és AMI

7140 Bátaszék Budai u. 9-11.

 

„Angyalok a város felett”

Erdei Melinda /3.o/

Felkészítő: Afangide Beáta

 

 

„Elvágyódás”

Marton Helga  /8.o/

Felkészítő: Molnár Istvánné

Szent Benedek Katolikus Ált. Isk.

9500 Celldömök József A. u. 1.

 

„Angyalok Sopron felett”

Szolnoki Dávid /15 éves/

Felkészítő: Bognárné Tolonits Ibolya

Soproni Kozmutza Flóra EGYMI,

Ált . Isk. és Spec. Szakiskola

9400 Sopron Petőfi tér 3.

 

„Őrző angyal”

Páli Ráhel /3.o./

Felkészítő: Afangide Beáta

Bölcsesség Kezdete AMI

7439 Bodrog Kossuth u. 157.

 

„Destroyed city”

Pavlek Fanni /14 éves/

Felkészítő: Dudás Krisztina

Érdi Kőrösi Csoma Sándor Ált. Iskola

 

 

„Angyal a város felett”

Hege Nátán /1.o/

Felkészítő: Afangide Beáta

Bölcsesség Kezdete AMI

7439 Bodrog Kossuth u. 157.

 

„A falu felett”

Drahos Imre Gergő /11 éves/

Felkészítő: Huber Erika

Bugyi Nagyközségi Kazinczy Ferenc Ált Iskola és AMI

2347 Bugyi Teleki u. 2.

 

„Hozzánk is eljöttek az angyalok”

Tálas Mária Anita /10 éves/

Felkészítő: Tóthné Gáspár Mária

Mezőkövesdi Ált. Iskola és AMI

3400 Mezőkövesd

Mátyás király u. 130.

 

„Angyalok a város felett”

Lengyel Jázmin  /9 éves/

Felkészítő: Németh Sára és Miklós Józsefné

AMI Siklós

7800 Siklós Köztársaság tér 6.

 

„Az én őrzőangyalom”

Oláh Ilona /7.o/

Felkészítő: Varga Andrea Judit

Fejér Megyei Ált. Isk. és Speciális Szakiskola

2481 Velence Bárczi G. u. 4-6.

 

„Szép álmokat emberek!”

Hadházi Vivien /13 éves/

Felkészítő: Kovácsné Lőrincz Judit

II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. és AMI

4243 Téglás Úttörő u. 15.

 

„Angyalok a város felett”

Bogdán Ádám /5.o./

 

Szent István Róm. Kat. Iskola

Pápa

 

„Angyal a város felett”

Nagy Johanna  /1.b/

Felkészítő: Szőke Marianna

Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI

1142 Budapest Csáktornya park 1.

 

„Az álomváros angyalai”

Gyimesi Eszter Jázmin /8 éves/

Felkészítő: Seibinné Bényei Márta

Kőbányai Janikovszky Éva Ált. Iskola

1105 Budapest Kápolna tér 4.

 

„A mi őrangyalunk”

Tálas Mária Anita /5.o/

Felkészítő: Tóthné Gáspár Mária

Mezőkövesdi Ált. Isk. és AMI

3400 Mezőkövesd

Mátyás király u. 130.

 

„Békét hozó angyalok”

Ács Tímea /8 éves/

Felkészítő: Hadar Tímea

Pittner Dénes Általános Iskola És AMI

2209 Péteri Petőfi u. 57.

 

„Angyalok a város felett”

Konrád Henrietta /6 éves/

Felkészítő: Hadar Tímea

Pittner Dénes Általános Iskola és AMI

2209 Péteri Petőfi u. 57.

 

„Szárnyasló”

Orsós Nóra /11 éves/

Felkészítő: Dani Jánosné

Moholy-Nagy László Alapf. Műv. Iskola

6522 Gara Köztársaság u. 9.

 

„Táltos”

Székely Dominika Fruzsina /11 éves/

Felkészítő: Dani Jánosné

Moholy-Nagy László Alapf. Műv. Iskola

6522 Gara Köztársaság u. 9.

 

„Őrangyalok”

Balogh Dorina  /13 éves/

Felkészítő: Kucser Béláné, Kocsis Pál

Tengertánc Alapf. Művészeti Isk.

Kislétai Telephelye

4325 Kisléta Kállói út 6-8.

 

„Angyal a város felett”

Véghelyi Anna /1.b/

Felkészítő: Szőke Marianna

Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI

1142 Budapest Csáktornya park 1.

 

„Angyalok”

Győri Veronika /6.o/

Felkészítő: Uchlár Tamás

Gyulai István Általános Iskola 1202 Budapest

Mártírok u. 205.

 

„Áramlás”

Simon Luca /10 éves/

Felkészítő: Fónagy-Árva Judit

Mezőcsáti Egressy Béni Ált. Iskola és AMI

3450 Mezőcsát

Szent István u. 35.

 

„Angyal a város felett”

Pallos Tímea /7.n/

Felkészítő: Tóth Mária Anna

Lágymányosi Bárdosi Lajos Ált. Iskola

1117 Budapest

Baranyai u. 16-18.

 

„Angyalok a város felett”

Farkas Szonja /11 éves/

 

Kiskunfélegyházi Ált. Iskola Platán Utcai Tagint.

6100 Kiskunfélegyháza

 Platán u. 12.

 

„Angyalok a város felett”

Kovács Elizabet /13 éves/

Felkészítő: Tarjányi Xénia

Kiskunfélegyházi Ált. Iskola Platán Utcai Tagint.

6100 Kiskunfélegyháza

 Platán u. 12.

 

„Angyal a város felett”

Kiss Marcell /9 éves/

Felkészítő: Kőházi Mária

Munkácsy Mihály Általános Iskola és AMI

1142 Budapest Csáktornya park 1.

 

„Angyal a város felett”

Szakra Dömötör  /12 éves/

Felkészítő: Tajti Eszter

XX. ker. Ady Endre Ált. Iskola

1204 Budapest Ady E. u. 98.

 

„Átadok most egy jó hírt neked,

Egy angyal az égből megérkezett!”

/Angyal az égből/

Péter-Szabó Anna /8 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Általános Isk. és Műv. Iskola

5440 Kunszentmárton

 Deák F. u. 4.

 

„Fényt hozó angyal”

Rácz Réka Dorina /9 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Általános Isk. és Műv. Iskola

5440 Kunszentmárton

 Deák F. u. 4.

 

 

 

 

 

 

 

„A tél angyala”

Doba Sándor  /9 éves/

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Általános Isk. és Műv. Iskola

5440 Kunszentmárton

 Deák F. u. 4.

 

„A város egyetlen angyala”

Szente Leila Anikó  /2.a/

Felkészítő: Szemők Zsuzsanna

Pestszentimrei Ady Endre Ált. Iskola

1188 Budapest

 Ady Endre u. 46-50.

 

„Angyalok segítenek,

Erővel feltöltenek,

Lényükkel átölelnek,

Folyton lelkesítenek!”

/Angyali üzenet/

Bencsik Edit /9 éves6

Felkészítő: Kiss Györgyi

Kunszentmártoni Általános Isk. és Műv. Iskola

5440 Kunszentmárton

 Deák F. u. 4.

 

„Angyal a város felett”

Sebestyén Virág /1.o/

Felkészítő: Balázs Gabriella Eszter

Szentlőrinci Alapfokú Művészeti Iskola

 

„Angyalok a város felett”

Kovács Luca  /8 éves/

Felkészítő: Rozinka László

Ajaki Tamási Áron Ált. és Alapfokú Művészeti Isk.

4524 Ajak Hajnal út 11.

 

„Angyal a város felett”

Gross Anna /3.o., 9 éves/

Felkészítő: Bodó-György Nikolett

Kertai Általános Iskola

8492 Kerta Kossuth u. 6.

 

„Ikarosz emléke”

Mészáros Zsolt /11 éves/

Felkészítő: Fónagy-Árva Judit

Mezőcsáti Egressy Béni Ált. Iskola és AMI

3450 Mezőcsát

Szent István u. 35.

 

„Angyal a város felett”

Szabó Enikő /9 éves/

Felkészítő: Gácsér Béláné

Schéner Mihály Általános Isk.

5666 Medgyesegyháza

Luther u. 7.

 


▲   Itt: kondor béla általános iskola - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »