KONDOR BÉLA ÁLTALÁNOS ISKOLA

..........................1181 Budapest, Kondor Béla sétány 7....................... Alapítvány számlaszáma: 11718000-20456166

FELSŐ TAGOZAT

 2016/2017

 

Az iskolánk kedvelt költőjének Petőfi Sándort választották a tanulók a költészet napi szavazáson. A költő munkásságából, műveiből rendeztünk irodalmi vetélkedőt: Első helyezett :6.a - 6.b

A tantermek között versenyt hírdettünk. A pontozásnál figyelembe vettük

- faliújság szerkesztés

- a tanterem otthonossága

- a rend, tisztaság

- dekoráció

- aktualítások

- tanulói munkák

I. helyezett: 6.a

II. helyezett: 6.b

III. helyezett: 5.b 

Magatartás verseny:

I. 6.b

II. 6.a

III. 8.a

Magatartás verseny

helyzés január átlag február átlag március átlag
I. 6.b 4,65 6.b 4,60 6.a 4,74
II. 6.a 4,52 6.a 4,52 6.b 4,73
III. 7.a 4,39 8.a 4,14 8.b 4,14
IV. 8.a 4,22 5.a 3,98 8.a 4,13
V. 5.b 3,66 5.b 3,95 7.a 3,94
VI. 7.b 3,55 7.a 3,93 5.a 3,68
VII. 8.b 3,23 8.b 3,88 5.b 3,61
VIII. 5.a 2,85 7.b   7.b 3,59

 

 

 

 

Oklevél

Labdarúgó Mikulás kupa

  Magyar Válogatott

I. helyezést ért el

 Katona Kornél, Nagy Bence, Kertész Csaba, Pausch Dávid, Birinyi Tamás, Hajdú Gábor

 Budapest, 2016. december 5.

  

Nagyné Kovács Ilona Anikó                                       Vida Béla

         testnevelő                                                      igazgató

-------------------------------------------------------------------------------- 

Oklevél

Labdarúgó Mikulás kupa 

    Bedesztkilömasi

I.helyezést ért el

 

Szabó Milán, Kovács Patric, Bécsi Dominik, Szabó Daniel, Simon Szabolcs, Hanzli Norbert, Ilyés Richárd, Nemes István, Vízhányó Balázs

Budapest, 2016. december 5. 

Nagyné Kovács Ilona Anikó                                       Vida Béla

         testnevelő                                                        igazgató

--------------------------------------------------------------------------------- 

Oklevél

Labdarúgó Mikulás kupa 

    Pitbull Team

I.helyezést ért el

 Lakatos Tibor, Varga Szabolcs, Hegyi Gergő, Román Patrik, Boda István, Mezei Róbert 

Budapest, 2016. december 5. 

Nagyné Kovács Ilona Anikó                                       Vida Béla

         testnevelő                                                       igazgató

----------------------------------------------------------------------------------

 Oklevél

Karácsonyi Tűzharc kupa

7. a osztály

I. helyezést ért el.

 

Budapest, 2016. december 12. 

  Nagyné Kovács Ilona Anikó                                          Vida Béla

         testnevelő                                                            igazgató

-----------------------------------------------------------------------------------

Oklevél

Karácsonyi Tűzharc kupa

5.b osztály

II. helyezést ért el 

Budapest, 2016. december 12.

  Nagyné Kovács Ilona Anikó                                          Vida Béla

            testnevelő                                                          igazgató

--------------------------------------------------------------------------------

Oklevél

Karácsonyi Tűzharc kupa

8.b  osztály

III. helyezést ért el

 Budapest, 2016. december 12. 

  Nagyné Kovács Ilona Anikó                                          Vida Béla

             testnevelő                                                          igazgató

 

 

 

sport_1.jpg       sport_2.jpg

sport_3.jpg     sport_6.jpg  

sport_5.jpg    sport_4.jpg

 

sport_7.jpg   sport_8.jpg

sport_9.jpg     sport_10.jpg

sport_11.jpg     sport_12.jpg

2015/2016

 

Énekverseny

I. Malácsik Emese 7.a

I. Viola Elizabeth 7.a

II. Stirli Attila 6.a

II. Jamniczki Klaudia 8.b

III. Malácsik Emese 6.a

III. Kőrösi Alexandra 8.b

----------------------------------------------------------------------------------------- 

"Szép magyar beszéd"

arany fokozat: Tárász Barbara 5.a

                          Stirli Attiola 6.a

                          Gávrás Hanna 7.b

                          Soltész László 8.a

ezüst fokozat:Bite Nikolett 5.b

                        Gyetvai Anett 8.b

------------------------------------------------------------------------------------------

Természettudományi csapatverseny

7. évfolyam

I. helyezett 7.a : Bokor András, Szita Petra, Malácsik Emese

II. helyezett 7.b : Kertész CSaba, Dallos Rajmund

III. helyezett 7.a : Radócz Zoltán, Kiss Renátó

8. évfolyam

I. helyezett 8.a : Csönge Bálint, Varga Vajk, Tomor Dániel

II. helyezett 8.a : Pintér Gergő, Rózsa Lavínia, Eszes Csanád

III. helyezett 8.a : Soltész László, Fábián Attila, Boris Milán

--------------------------------------------------------------------------------------------

Magyar kultúra napja

5-6.o I.helyezett 6.a

7-8.o I.helyezett 8.b

--------------------------------------------------------------------------------------------

Kosárlabda 

I. 6.b és a 8.a 

 Műfüves labdarúgó bajnokság

I. 5.b                     I.8.a

II.6.b                     II. 7.a

III.6.a                   III. 7.b

IV.5.a                    IV. 8.b

--------------------------------------------------------------------------------------------

Simonyi Zsigmond házi helyesírási verseny:

 5.o

 I. Szabó Milán 5.b

 II.Nemes IStván 5.b

 III. Bársony Nikoletta 5.a

 6.o

 I.Stirli Attila 6.a

 II.Bódi Tamás 6.b

 III. Kovács Klaudia 6.a

 7.o

I.Dallos Rajmund 7.b

 II. Szita Petra 7.a

 III. Birinyi Tamás 7.b

 8.o

 I. Jamniczky Klaudia 8.b

 I. Pintér Gergő 8.a

 III. Kőrösi Alexandra 8.b

 ----------------------------------------------------------------------------

Mesenap: szeptember 29.

 I.helyezett 5.b

 II. helyezett 6.a

 Dícséretben részesülnek a 7.b, 8.a, 8.b osztály csapata és az 5.b osztály dramatizált mese szereplői.

 --------------------------------------------------------------------------- 

 

2014/2015-ös tanév

 

Magyar kultúra napja január 22.

 5-6 o.: I. helyezés 6.a osztály

            II. helyezés 5.a osztály

 7-8 osztály: I. helyezés 7.a osztály

                     II. 8.a és 8.b csapata

 -----------------------------------------------------------

 I. félév 

 Felsős szavalóverseny, november 26.:

 Arany minősítés   

 Pintér Gergő 7.a

 Stirli Attila 5.a

 Atalai lilla 8.a

 Ezüst minősítés

 Ungi Zsolt 6.b

 Pálinkás Alexandra 8.b

 Mocsár Kevin 7.b

 Bronz minősítés

 Király Fanni 8.b

 Faragó Réka 5.b

 Gulyás Ákos 8.b

 ---------------------------------------------------------------------------------------

 

Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny háziforduló eredménye:

 8. évfolyam:

 I. Csapó Dániel 8.b

 II. Gerendás Attila 8.c

 III. Gulyás Ákos 8.a

 7. évfolyam:

 I. Pintér Gergő 7.a

 II. Körösi Alexandra 7.b

 6. évfolyam:

 I. Malácsik Emese 6.a

 II. Gávrás Hanna 6.b

 5. évfolyam:

 I.Stirli Attila 5.a

 II. Csiernyik Klaudia 5.b

 Az I. helyezettek mennek a kerületi fordulóra!

 -------------------------------------------------------------------------------------------

 Mesemondó verseny október 15.

 Arany minősítés:

 Haga Mirjam 5.a

 Kosztyu Viktória 5.a

 Ezüst minősítés:

 Balogh Tamás 5.b

 Farkas Dávid 6.b

 A népmese napja alkalmából rendezett iskolai verseny eredményei

 Arany fokozat: 5.b, 6.b, 8.a

 Ezüst fokozat: 5.a, 8.b, 8.c

 Dícséretben részesül: 7.a, 7.b

 

 





Weblap látogatottság számláló:

Mai: 73
Tegnapi: 134
Heti: 73
Havi: 4 096
Össz.: 529 921

Látogatottság növelés
Oldal: Iskolai versenyek-felső
KONDOR BÉLA ÁLTALÁNOS ISKOLA - © 2008 - 2017 - kondor.hupont.hu

A HuPont.hu segítségével a weboldalkészítés gyors! Itt kezdődik a saját weboldalkészítés!

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:


▲   Itt: kondor béla ált isk - Vatera.hu
X

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »